Vanna Venom 2 =P

4. prosince 2010 v 11:59 |  SceNe GirLs =Q*
Tak teď něco pro ty , co mi píší , ať dám další články a fotky Vanny Venom :):P!


×××INFORMACE×××
×Z jejích úst 
"Nevěřím v žádného Boha. Něvěřím, že existuje osoba s tak velkou zodpovědností a sílou. Jediné, co všichni potřebujeme, je věřit ve šťastný konec a z tohoto pak vzniklo náboženství. Ne že bych svůj život žila s myšlením, jak asi bude vypadat moje smrt, spíš ho žiju po svém, takže až ten můj konec přijde, můžu si říct, že takhle jsem to chtěla a nebudu ničeho litovat. Abych teda shrnula co jsem o sobě řekla: jsem člověk s myšlením, hlasem a srdcem, a používám to všechno naráz. Nedokážete si představit, jak těžce se snažím najít někoho, kdo mě bude milovat takovou, jaká jsem, ale z nějakého důvodu se to zdá pro vás všechny obtížné. Borci mě vidí jako chodící vagínu v upnutých džínách. Pokaždé, když se snažím hledat, tvrdě narazím. Takže je to na Panu dokonalém, aby si našel on mě. Nechci prožívat jen středoškolský úlet, nebo sex na jednu noc. Chci opravdovou lásku. Vím, že ten můj Pan dokonalý tam venku někde je a že prostě musím počkat.

Počkat, než se objeví za rohem.

Uvědomuju si, že jsou lidi, kteří nemají rádi můj styl, moji osobnost atd. Ale já to neřeším. Nemusíte se oblékat nebo chovat jako já. Dostávám pravidelně nenávistné emaily, nebo mě obviňují, že jsem fake. Já si myslím, že je to pro mě ztráta času a i pro ty, kdo je píšou. Spíš se směju nad tím, jak někteří dokážou vyvinout takové úsilí mě urazit. Na tyhle emaily nikdy neodpovídám a neberu je vůbec v potaz. Takže pro ty, kdo se chystají mi takovýto email poslat, nebo jen mě urazit v komentáři, řekněte si pro sebe tohle: 'Já opravdu nemám nic lepšího na práci, než se snažit někoho urazit na internetu.' Potom si uvědomíte, jak jste ubozí. To je ode mne vše.


×××FOTO×××


e9d008a2.jpg scene girl image by hkqueen-568a5b6e7.jpg scene girl image by hkqueen-5Vanna Venom (Vanna Jay)machalyaofficalblog
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 błAck đUst^^ [">_<"] błAck đUst^^ [">_<"] | Web | 4. prosince 2010 v 12:04 | Reagovat

ona ma super fotky  ;)) a tie vlasy... farby... :DD sss aj ja chcem!! :DD

2 Miky =* Miky =* | Web | 9. července 2011 v 15:54 | Reagovat

Já ju prostě milujůů :))

3 Alaura Killer Alaura Killer | 31. července 2011 v 19:51 | Reagovat

můj vzor..! ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama