JaK Se STáT Scene QueeN ? =Q*

16. května 2010 v 21:26 |  ♥QUEENS♥

 Jak se stát SCENE QUEEN
Přesný návod neexistuje , ale můžeš se insprovat tipy , jak se přiblížit vzhledu a osobnosti pravé Scene Girl :

1. KÝM CHCEŠ BÝT ?
To je zásadní otázka na úvod . Pokud nemáš dostatek sebevědomí a sebedůvěry , ani to nezkoušej . Scene Queens mají pocit , že jsou pořád centrem pozornosti . Okolí je často vnímá jako amachrované , drzé a nestálé slečky .

2. VYŠPERKUJ PROFIL
Internetová hvězda se neobejde bez své vymazlené prezentace na netu , pod svým scene jménem. Denně bloguj , přidávej nové fotky a upravuj profil . Žádná žádost o přidání do přátel se neodmítá .

3. NAUČ SE SLANG
Při psaní používej zkratky . Mezi nejprovařenější patří např. omg , wtf ... Oblíbené jsou výkřiky na konci slov radd nebo rawrr . Populární je také komolení jazyka .

4.OBLÉKNI SE
Podstatný je extravagantní outfit . Balerínky , nebo kotníkové konversky ( nejlépe každá bota nebo tkanička jiná ) , úzké džíny , barevné topy s vtipnými potisky : puntíky , hvězdičksy , mráčky , komksové postavičksy , motiv robotů a dinosaurů . IN jsou také trička hardcorových kapel . Z doplňků vybírej piramidové pásky , obrovské brýle a dlouhé náhrdelníky .

5. NAMALUJ SE A UČEŠ SE
Vytvoř si výrazný make-up ,a le ujisti se , že nevypadáš jako klaun . Hodně stylová budeš s pearcingem na obličeji . Jedna barva na hlavě je nuda , musíš být odvážnější .

6. VYFOŤ SE
... v šokujících pózách . Jakmile umístíš na svém rpofilu nové fotky , nezapomeň o nich informovat všechny své přátele .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama